Strona w przygotowaniu.

Zapraszamy wkrótce!

Zespół Navigo Liceum Wrocław

Dr Łukasz Srokowski

Założyciel Autorskiego Liceum Navigo Wrocław

Specjalizuje się w innowacyjnych metodach edukacyjnych ze szczególnym naciskiem na temat wykorzystywania narzędzi cyfrowych w edukacji w oraz tematyce wzmacniania skuteczności edukacji. Wykładowca MBA na uczelniach w Polsce i za granicą, w latach 2010-2013 prodziekan Wydziału Menedżersko-Ekonomicznego WSH we Wrocławiu. Autor książki "Zmienić myślenie o firmie: zarządzanie kulturą organizacyjną w Polsce". Przygotował i zrealizował szereg projektów badawczych i sesji doradczych. Zrealizował ponad tysiąc godzin szkoleń, w których wzięło udział blisko półtora tysiąca nauczycieli. W latach 2003-2012 związany z międzynarodowym programem edukacyjnym Odyseja Umysłu, w okresie 2009-2010 pełnił funkcję prezesa fundacji Odyssey of the Mind Polska, koordynując rozwój programu w całym kraju. Członek Rady Ekspertów THINK-TANK MTTP.

Paweł Słuja

Założyciel Autorskiego Liceum Navigo Wrocław

Od kilkunastu lat zaangażowany jako trener i konsultant w ogólnopolskie projekty edukacyjne, między innymi: cyfrowo bezpieczni i laboratorium dydaktyki cyfrowej. Swoje pierwsze kroki z aktywnymi metodami prowadzenia zajęć stawiał w szeregach instruktorskich ZHP wspierając Drużynowych z Dolnego Śląska. Współzałożyciel firmy doradczo-szkoleniowej Inquest. Twórca innowacyjnych projektów blended learningowych (nominacja do nagrody Innowator HR). Producent aplikacji Detektyw Pozytywka (Nominacja w Mobile Trend Award 2017). Przeprowadził ponad 10 000 godzin szkoleń z rozwoju kompetencji miękkich. Prywatnie spełniony mąż i ojciec dwójki dzieci. To nie przypadek, że zaangażował się w stworzenie wyjątkowego liceum ;).

Mateusz Majewski

Dyrektor Autorskiego Liceum Navigo Wrocław

Magister filologii polskiej oraz absolwent studiów podyplomowych w zakresie: Public relations, Nowoczesnego marketingu i Zarządzania w sektorze publicznym. Certyfikowany tutor i trener, lider zespołu humanistów i artystów w Akademii Twórczych Inicjatyw Obywatelskich przy Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego oraz trener myślenia krytycznego. Współpracownik Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. W latach 2011-2022 był polonistą w jednym z wrocławskich liceów, gdzie w klasach integracyjnych prowadził zajęcia z języka polskiego i dziennikarskich warsztatów kreatywności. Od kilku lat jest nie tylko nauczycielem, lecz także inspiratorem i organizatorem wielu działań okołoedukacyjnych, w tym członkiem rad programowych projektów i programów odkrywających talenty uczniów, m.in: "Studium Prospectus" i "Konkursu na Edukacyjny Projekt Badawczy". Był prelegentem na konferencjach ogólnopolskich i międzynarodowych, podczas których prezentował metody pracy z młodzieżą ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i uczniów z talentami.

Zespół Navigo Liceum Poznań