Autorskie Liceum  Navigo

Rozpoczęliśmy rekrutację na rok 2024/25

Zainteresowanych dołączeniem do klasy pierwszej liceum we wrześniu 2024 roku zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne, podczas których poznamy się, porozmawiamy i spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy LO Navigo to dobre miejsce dla Ciebie.

Na jedno zarezerwowane w kalendarzu miejsce zapraszamy do 3 osób (obligatoryjnie potencjalny uczeń / uczennica + do 2 opiekunów prawnych).

maj 2024
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
WROCŁAW – zarezerwuj miejsce na spotkaniu!

Jak wygląda  proces rekrutacji?

Spotkanie informacyjne
Zainteresowanych dołączeniem do klasy pierwszej LO Navigo zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne, podczas którego poznamy się, porozmawiamy i spróbujemy odpowiedzieć na pytanie: "Czy LO Navigo to dla Ciebie dobre miejsce?".

Zapisy na spotkanie w kalendarzu powyżej.
Sprawdzenie kompetencji bazowych
Po spotkaniu rekrutacyjnym rodziny potwierdzające chęć rozpoczęcia nauki w Autorskim Liceum Navigo otrzymają zaproszenie mailowe do udziału w sprawdzeniu kompetencji bazowych dla potencjalnych uczniów. Uczeń, który zapisze się na dogodny dla siebie termin, zostanie zaproszony do szkoły, aby wziąć udział w sprawdzeniu kompetencji z 3 przedmiotów: j. polski, matematyka i j.angielski.

Jeśli z każdego przedmiotu potencjalny uczeń / uczennica otrzyma minimum 60% możliwych do zdobycia punktów, zapraszamy do kolejnego kroku (z naszego doświadczenia wynika, że właśnie taki minimalny poziom kompetencji jest potrzebny do realizowania podstawy programowej i przedmiotów rozszerzonych w LO Navigo).
Podpisanie umowy
Jeśli do tej pory nie podzieliliście się z nami ewentualnymi opiniami lub orzeczeniami to czekamy na nie przed podpisaniem umowy. Chcemy upewnić się, że będziemy w stanie zapewnić optymalne warunki do rozwoju każdemu z naszych uczniów i każdej z naszych uczennic.

Osoby, które uczestniczyły w spotkaniu informacyjnym i zdobyły minimum 60% punktów z każdego przedmiotu, a my potwierdziliśmy możliwość zapewnienia optymalnych warunków rozwoju - zapraszamy do podpisania umowy.
Wpisanie na listę uczniów LO Navigo
Po dostarczeniu w lipcu oryginału świadectwa ukończenia ósmej klasy oraz wyników z egzaminu ósmoklasisty, oficjalnie wpiszemy Cię na listę uczniów LO Navigo i powitamy na pokładzie.

Oryginały wymienionych dokumentów są wymagane prawnie, abyśmy mogli oficjalnie wpisać daną osobę na listę naszych uczniów.